Tencere Setleri Modelleri ve Fiyatları

Taç Tencere Setleri Modelleri ve Fiyatları 

Taç tencere setleri, mutfakta şıklık ve pratiklik arayanların tercihi. Çeşitli modellerde sunulan setler, her ihtiyaca uygun seçenekler sunar. Paslanmaz çelikten üretilen ve ergonomik tasarıma sahip olan tencereler, uzun ömürlü kullanım vaat eder. Farklı boyutlarda ve özelliklerdeki tencereler, pişirme işlemlerini kolaylaştırır. Kapaklı, kapaksız, yuvarlak veya oval gibi çeşitli tasarımlar arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Taç'ın tencere setleri, kaliteyi uygun fiyatlarla sunar. Bu setler, mutfakta pratiklik ve estetik arayanlar için ideal bir seçenektir. Taç kalitesiyle mutfak deneyiminizi zenginleştirin. Tencere setleri modelleri ve fiyatları yemek pişirmekle ilgilenen ve bir pişirme aracı olarak tencere satın alma niyeti olan kişilerin ilgi gösterdiği bir konudur.
Taç Tencere Setleri Modelleri ve Fiyatları - Taç
Taç Tencere Setleri Modelleri ve Fiyatları - Taç
Tencereler yemek pişirmek için kullanılan gereçler olup, mutfakların vazgeçilmez bir öğesi haline gelmişlerdir. Farklı boyut ve özellikte birden fazla tencerenin bir araya gelmesiyle oluşturulan tencere setleri de bu anlamda oldukça ilgi görmektedir. Bu noktada Taç markası tencere setleri ile ilgili olarak kaliteli ürünleriyle aranılan bir marka olmaktadır.
Taç tencere setleri modelleri ve fiyatları bakımından sizlere hem göze hitap eden hem de fonksiyonel ürünler sunmaktadır. Yemek yapmanın bazı kişiler için zorlu yanları olduğu düşünüldüğünde Taç’ın kullanışlı ürünleri ile bu zorluklar ortadan kalkmaktadır. Böylece yemek yapmak keyifli bir eyleme dönüşmektedir. Birçok tür ve modeliyle zevkinize uygun ve ihtiyacınız olanı seçme imkanı veren marka aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da müşterilerinin beklentisini karşılamaktadır. Bu anlamda uzun yıllara dayanan birikimiyle Taç markası sizler için üretimlerine devam etmektedir. 

Taç Tencere Setleri Modelleri

Taç markasının tencere setleri anlamında pek çok modeli bulunmaktadır. Çelik tencere, granit tencere ve granit döküm tencere türleri altında birçok model barındırdığını söylemek mümkündür. Böylelikle marka sizlere tek bir modelle sınırlı kalmayıp istediğiniz tencere seti modelini seçebilme imkanı vermektedir.
Taç Tencere Setleri Modelleri - Taç
Taç Tencere Setleri Modelleri - Taç
Bu noktada Taç markası bünyesinde bulunan tencere setlerine ilişkin bazı modelleri şöyle sıralayabiliriz:

Taç Carabella Döküm 7 Parça Tencere Seti Haki
Taç Carabella Döküm Kapak 10 Parça Tencere Seti Gri
Taç Easy Connect 8 Parça Tencere Seti Siyah
Taç EasyCook 12 Parça Pişirme Seti 
Taç Valeriya Döküm 9 Parça Tencere Seti Siyah
Taç Valeriya Döküm Kapak 16 Parça Çeyiz Seti Haki 
Taç 13 Parça Steel Pro Hazırlık ve Pişirme Seti
Taç Air Connect 9 Parça Mutfak Seti
Taç Big Granit 9 Parça Tencere Seti Gri
Taç Carabella İndüksiyon Tabanlı Döküm Kapak 7 Parça Tencere Seti Siyah
Taç Corvina Döküm 7 Parça Tencere Seti Yeşil
Taç Dilim 7 Parça Granit Tencere Seti Krem 
Taç Granit 13 Parça Çelik Kapak Avantajlı Çeyiz Seti Uzay Grisi
Taç Green Love 8 Parça Pişirme Seti
Taç Hera İndüksiyon Tabanlı 8 Parça Çelik Tencere Seti Platin
Taç İndüksiyon Master Cook 4 ‘lü 7 Parça Granit Tencere Seti Siyah
Taç Luna 7 Parça Granit Tencere Seti Krem Gold Saplı
Taç Master Cook 7 Parça Granit Tencere Seti Metal Saplı Gri
Taç Master Steel 10 Parça Çelik Tencere Seti
Taç Stone Tombik 7 Parça Tencere Seti Siyah
Taç Vallena 16 Parça Çelik Çeyiz Seti
Taç Baby İndüksiyon Tabanlı 2’li Düdüklü Tencere Seti Kırmızı
Taç MaxxCook Mega 18 Parça Çeyiz Seti Krem
Taç XL Master Cook 9 Parça Tencere Seti Gri

Taç tencere setleri sizin istek ve ihtiyaçlarınız dikkate alınarak oluşturulmaktadır. Bu durum hem kalite standartlarının yakalandığı süreç için hem de tasarım aşaması için geçerli olmaktadır. İşinize yarayan, verim alabileceğiniz ürünler üretilmektedir. Bu anlamda sizlerden alınan geri dönüşler çok önemlidir. Taç tencere setleri türleri olarak çelik tencere setleri, granit tencere setleri ve granit döküm tencere setleri satışa sunmakta olup bu üç tencere tipine ayrıca değinilecektir.

Çelik Tencere Setleri

Çelik tencere mutfakta sıklıkla kendine kullanım alanı bulan bir tencere türüdür. Bu anlamda Taç markası da farklı boyut ve özelliklerde çelik tencereleri bir araya getirerek kullanabileceğiniz setler oluşturmuştur. Sadece çelik tencerelerden oluşan setler olabildiği gibi diğer tencere türleriyle birleştirilmiş daha kapsamlı tencere setleri de bulunmaktadır.
Çelik Tencere Setleri - Taç
Çelik Tencere Setleri - Taç
Taç çelik tencereleri 18/10 paslanmaz çelikten üretilmektedir. Kulpları açısından yine modeline göre  paslanmaz çelikten üretilmiş veya el yakmayan ergonomik diye tanımlanabilecek nitelikte kulplar kullanılabilmektedir. Taç çelik tencereleri paslanmaz özelliktedir. Bu yönüyle oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Setlerin içerisinde tencereler derin veya basık formlarda ve çeşitli boyutlarda bulunabilmektedir. Burada setler oluşturulurken en çok ihtiyaç duyabileceğiniz türlerin bir araya getirildiğini söylemek mümkündür.Tüm bu özellikleriyle tencere setleri modelleri ve fiyatları arayışlarınızda pek çok kişinin kullandığı çelik tencere setleri sizin için iyi bir alternatif olabilmektedir.

Granit Tencere Setleri

Yemek yaparken yağ kullanımını en aza indirgeyen ve sağlıklı yiyecekler pişirmenizi sağlayan granit tencereler ve bu tencere türlerinden oluşan  setler oldukça yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. Lezzetli yemekler pişirmenize olanak tanıyan bu setler ile kendiniz ve sevdikleriniz için sofralarınızı güzel lezzetler ile donatabileceksiniz.
Granit Tencere Setleri - Taç
Granit Tencere Setleri - Taç
Adını aldıkları granitten imal edilen granit tencereler sadece sağlıklı olmaları yönüyle değil aynı zamanda yanmaz yapışmaz özelliklerinden dolayı da tercih edilmektedir. Yemeklerin yapışmasına engel olan bu teknoloji ve materyal ile büyük kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca taşıdıkları bu özellik itibariyle kolayca da temizlenebilmektedir. Bu yüzden de birçok kişinin tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine söz konusu granit tencere setleri içerik yönünden tıpkı çelik tencere setlerinde olduğu gibi farklı form ve hacimlerde tencereler içerebilmektedir. Bazı setler de aynı yapı ve özellikte  tava takviyesi yapıldığı böylece kullanışlılık açısından tüketicilere avantaj sağlandığı da görülebilmektedir.

Granit Döküm Tencere Setleri

Granit tencerelerden farklı olarak granit döküm tencere setleri de bulunmaktadır. Granit döküm tencere setleri granit döküm ve alüminyum döküm üzerine granit kaplamadan imal edilmektedir. Kapakları açısından da modeline göre cam kapak veya döküm kapak kullanım yoluna gidilebilmektedir. Tasarımları ve kaliteleriyle dikkat çeken bu tencerelerden oluşan setler oldukça kullanışlıdır.
Granit Döküm Tencere Setleri - Taç
Granit Döküm Tencere Setleri - Taç
Taç granit döküm tencere setleri ile tadı damağınızda kalacak yemekler pişirebilirsiniz. Bakıldığında granit katkılı bu tencere setlerinde de farklı boyutlarda ve formlarda tencereler bulunmaktadır. Bu yönüyle de kullanışlılık dereceleri artmaktadır. Yüzeylerinin yiyecekleri tutmamasıyla da oldukça tercih edilen bu setler içerik yönünden farklı boyutlarda tencerelerin yanında aynı yapıda ve materyalden kek kalıbı veya tava gibi ürünler de içerebilmektedir. 

Taç Tencere Setleri Özellikleri 

Taç tencere setleri birçok özelliği bir arada barındırmaktadır. İster çelik tencere ister granit veya granit döküm olsun türü fark etmeksizin hepsinin üç önemli kıstası taşıdığı söylenebilir.  Bu önemli üç kıstas kalite, şık ve modern tasarım ve  kullanışlılık şeklinde sıralanabilir. Taç yılların verdiği tecrübeyle ürünlerinde yüksek kalite standartlarını yakalamayı başarmış bir markadır. Üretim süreçlerinde kaliteli malzeme ve işçilik kullanılarak yüksek teknoloji ile buluşmaktadır. Bu yüzden de birçok kişinin tercihi konumundadır.
Taç tencere setleri tasarımıyla da dikkat çekicidir. Çeşitli renklerde ve dizayn türlerinde üretimlerin gerçekleştiği zengin bir tasarım anlayışı mevcuttur. Ayrıca tasarımda kullanışlılık odaklı bir yaklaşım benimsenmektedir.Böylece hem lezzetli yemekler pişirmenize olanak tanıyan hem de mutfak dekorasyonunuza uyumlu olacak ürünler ile farklılığını ortaya koymaktadır. Kullanışlılık odaklı bir yaklaşım benimsediğinin belirtildiği Taç tencere setleri rahatça kullanabileceğiniz ürünler olarak tasarlanmıştır. Böylece işlevsel yönleri daha da belirgin bir hal almaktadır. Genel olarak Taç tencere setleri ısıya dayanıklı, kaliteli, hoş görünümlü, kapsamlı ve kullanışlı ürünlerdir. Bu özellikleriyle siz de beğendiğiniz tencere setlerini hemen deneyimleyebilirsiniz. 

Taç Tencere Setleri İçeriği

Tencere setleri mutfakta pişirme aşamasında oldukça yardımcı ekipmanlar olarak yerini almaktadır. Yemek pişirme sürecinde oldukça büyük katkı sağlayan bu tencereler ile güzel yemekler hazırlamanız mümkün olmaktadır. Bu anlamda Taç tencere setleri uygun bir seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır.
Taç tencere setleri içerik yönünden çeşitli boyutlarda ve derin veya basık olma gibi çeşitli formlarda tencereler içermektedir. Parça sayılarına kapakları da dahil edilen bu ürünlerin bazıları tencere dışında tava, çaydanlık, cezve veya kek kalıbı gibi ek parçalar da içerebilmektedir. Böylece kullanıcı için daha fazla fayda sağlamak amaçlanmaktadır. Kaliteleri ve şık ayrıca modern tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan Taç tencere setlerinin bu yönden zengin bir içeriğe sahip olduğunu belirtmek gerekir. 

Taç Tencere Setleri Fiyatları 

Tencere setlerine ilişkin fiyatlarının nasıl olduğu da merak edilen konuların başında gelmektedir. Bakıldığında Taç markasının tencere setleri modelleri ve fiyatları konusunda uygun fiyatlı bir strateji izlediği görülmektedir. Üç çeşit tencere setleri satışı yapan Taç söz konusu çelik tencere setleri olduğunda 1.599 TL ile 6.799 TL arasında seçeneklere sahiptir. Burada tencere setlerinin kapsamı ve içeriği fiyatları belirleyici olmaktadır.
Taç Tencere Setleri Fiyatları - Taç
Taç Tencere Setleri Fiyatları - Taç
    Taç tencere setlerinden bir diğeri granit tencere setlerinin fiyatları da 899 TL’den başlıyor olup, 3.119 TL’ye kadar uzanmaktadır. Son olarak granit döküm tencere setleri ile ilgili bir fiyat aralığı verilmek istenildiğinde 1.499 TL ile 6.799 TL arasında olduğu söylenebilir. Taç tencere setleri belirtildiği üzere uygun fiyatlı setlerdir. Hem bütçenizi zorlamayacak türde olup hem de kaliteli ve güvenilir özelliktedir. Bu sayede pek çok kişinin beğenisini kazanmıştır.

Tencere Setleri Faydaları 

Tencere setleri pek çok faydayı bir arada sunmaktadır. İlk etapta çeşitlilik sağladıklarını söylemek mümkündür. Örneğin çorba yapmak için derin bir tencere pilav, makarna gibi yemekler için ise basık tencereler daha uygun olabilmektedir. Bu açıdan tencere setleri farklı formlarda ve büyüklükte tencereyi bir arada sunmasıyla fayda sağlamaktadır.
Tencere setlerinin faydaları açısından bahsedilmesi gereken bir diğer konu ekonomik olmasıdır. Birden fazla tencere türünü bir araya getiren tencere setleri bu yönüyle genelde markalar tarafından daha uygun fiyata satışa sunulmaktadır. Bu durum da birçok ürünü daha uygun fiyata almanızı sağlamaktadır. Yine mutfakta pratiklik sağladıkları söylenebilir. Bu sayede mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha az bir süreye indirgemektedir. Ayrıca mutfak dekorasyonuna önem veren kişiler için tüm parçaların birbirini tamamlar nitelikte olması uyumluluk sağlamaya yönelik faydayı da beraberinde getirmektedir. Bu yönleriyle siz de tencere ihtiyacınız olduğunda set olarak almayı düşünebilirsiniz.

Tencere Setleri Markaları

Tencere setleri mutfakta önemli bir görev üstlenen pişirme araçlarıdır. Yemek pişirmek için ihtiyaç duyduğumuz bu tencerelere talep de bu yüzden fazla olmaktadır. Buna karşılık firmalar da bu talebin farkında olarak üretimlerini gerçekleştirmeye yönelmektedir. Sağladıkları faydalar açısından tencere ve tencere setleri üretimi yapan birçok firma bulunmaktadır. Çeşitli markalar adı altında satışa sunulan bu ürünleri gören ve inceleyen tüketiciler de en iyisini almayı amaçlamaktadır. Hatta daha geniş bir ifadeyle en iyisini en uygun fiyatla almayı haklı olarak  hedeflemektedir. 
Tencere Setleri Markaları - Taç
Tencere Setleri Markaları - Taç
Taç tencere setleri açısından çeşitli seçenekler sunan bir markadır. 1960 yılında ilk adımlarını atan marka bugüne dek kaliteli üretim anlayışını korumayı başarmıştır. Kaliteli ve güvenilir ürünleriyle sektörde hatırı sayılır bir yer edinmiştir. Sizlerin de beğenisini kazanan kaliteli ve şık tencere setleri ve diğer ürünleriyle bugün saygın bir marka olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Çeyizlik Tencere Setleri

Çeyiz hazırlamak genç kızların evlilikleri öncesi yoğun bir çaba gerektiren bir sürece dahil olmalarına neden olmaktadır. Bu açıdan uygun fiyatla daha çok seçeneğe kavuşacakları tencere setleri çeyizlerindeki tencere konusundaki eksikleri tamamlama konusunda  iyi bir seçenek olacaktır. Ayrıca bu yoğun çeyiz hazırlama sürecinde ihtiyaç duydukları her bir tencere türü için ayrı ayrı arayışlara girmek ve zaman kaybetmek yerine tek seferde hepsine ulaşabilecekleri tencere setleri oldukça avantajlıdır. 
Çeyizlik Tencere Setleri - Taç
Çeyizlik Tencere Setleri - Taç
Taç çeyizlik tencere setleri ile gelin adaylarına pek çok seçenek sunmaktadır. Bu mutlu gününüzde size eşlik eden Taç tencere setleri memnun kalacağınız ve uzun süre kullanacağınız setlerdir. Bu açıdan çeyizinizi hazırlarken siz de  Taç ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kalite ve tasarımdaki ayrıcalıklarını keşfedebilirsiniz.

Sağlıklı Tencere Setleri

Sağlıklı olmak hepimizin önem verdiği bir olgudur. Özellikle beslenme sürecinin sağlıklı olmada etkili olduğu bilinen bir gerçektir. Ancak sadece ne yediğimiz önemli olmayıp aynı zamanda nasıl pişirdiğimizin de önem kazandığı bir noktada olduğumuzu belirtmeliyiz. Bu yüzden pişirme sürecinde bizlere destek olan tencerelerin yapıları fazlasıyla önem kazanmaktadır.
Taç tencere setleri sağlığınızı düşünen ve koruyan ürünlerdir. Gerek çelik tencereler gerekse yağ kullanımını minimuma çeken granit tencereler ve granit döküm tencereleri ile sağlıklı yemekler pişirmenizi sağlamaktadır. Ayrıca Taç ürünleri  hiçbir şekilde kanserojen madde içermezler. Bu durum sağlık açısından hiçbir endişe taşımadan güzel yemekler pişirmeye odaklanmanızı sağlar. 

Yanmaz Yapışmaz Tencere Setleri

Tencerelerin yanmaz yapışmaz özellikte olması hem sağlık açısından hem de temizlikleri açısından büyük önem kazanmaktadır. Yemek artıklarının yapışmasıyla temizliğin oldukça zor olduğu durumlar yaşanabilmektedir. Ya da yemeğin dibinin tuttuğu yani yandığı ufak kazalar mutfaklarda olabilmektedir. Bu yüzden mutfakta iyi tencerelerin kullanımının ehemmiyeti artmaktadır. Bu noktada Taç markası yanmaz yapışmaz tencere setleri ile kullanıcılarına oldukça büyük bir avantaj sağlamaktadır. 
Yanmaz Yapışmaz Tencere Setleri - Taç
Yanmaz Yapışmaz Tencere Setleri - Taç
Taç yanmaz yapışmaz tencere setleri ile yemeklerinizin yanması ve yapışması gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Özellikle burada granit tencereler ve granit döküm tencereler taşıdıkları özellikler itibariyle önem kazanmaktadır.Taç tencere setleri kaliteleriyle sizden tam puan alarak bu konuda da sizi destekleyici bir görev üstlenmektedir.

Kullanışlı Tencere Setleri 

Mutfakta pratiklik oldukça önemlidir. Zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca gereksiz güç kaybının da önüne geçer. Böylece aşırı yorgunluk hali yaşamazsınız. Bu yüzden mutfak eşyalarınızı oluştururken kullanışlılık esaslı ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Pişirme sırasında kullanılan ürünler için de bu durum geçerlidir.
Taç ürünleri kullanışlı ürünlerdir. Tencere setleri de buna dahildir. Çeşitli boyutlarda tencere ve tava gibi vb. ürünün bir araya getirilmesiyle kullanıcıya faydalı olma amacı gözetmektedir. Temizliği açısından da avantajlı olan bu ürünlerden bazıları bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olurken bazıları elde yıkanması tavsiye edilecek şekildedir. Bazı ürünlerin ise bulaşık makinesinde yıkanabilir olsa da uzun ömürlü olması açısından elde yıkanması önerilir. Kısaca her bakımdan oldukça kullanışlı olan Taç tencere setleri ile arzu ettiğiniz pratikliği kazanmanız mümkün olmaktadır. 

Taç En İyi Tencere Setleri

Tencere setleri ile ilgili bir satın alma niyeti taşıdığımızda her şeyde olduğu gibi bu konuda da en iyisine ulaşmayı arzu ederiz. Bu açıdan sizlere kaliteli ve modern tasarımlı şık tencere setleri sunan Taç ürünlerinin en iyisinin hangisi olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz. Burada belirtilmelidir ki bütün Taç ürünleri iyidir. O yüzden bir sınıflandırma yapmak mümkün olmayacaktır. Ancak sizlerden yoğun ilgi gören ve en çok satan Taç ürünlerinden bazılarını sıralamak mümkündür:

Taç Carabella Döküm 7 Parça Tencere Seti Haki
Taç Carabella Döküm 7 Parça Tencere Seti Siyah
Taç Easy Connect 8 Parça Tencere Seti Siyah
Taç Valeriya Döküm Kapak 16 Parça Çeyiz Seti Haki
Taç Big Granit 9 Parça Tencere Seti Gri
Taç Corvina Döküm 7 Parça Tencere Seti Siyah
Taç Ekonomik Granit 3’lü Set Cappuccino
Taç Grand Steel 15 Parça Avantajlı Çeyiz Seti
Taç İndüksiyon Master Cook 4’lü 7 Parça Granit Tencere Seti Siyah
Taç Master Steel 10 Parça Çelik Tencere Seti
Taç Vitafull 14 Parça Çelik Tencere Seti
Taç Hera İndüksiyon Tabanlı 8 Parça Çelik Tencere Seti Gold
Taç Nevada 7 Parça Döküm Tencere Seti Krem
Taç Ultra Granit 3’lü Güveç Seti

Yukarıda bahsi geçen modeller en çok satan modellerin bir kısmını oluşturmaktadır. Söz konusu tencere setleri olduğunda Taç firması belirtildiği üzere birçok modelde üretim yapmaktadır. Yaptığı üretimler doğrultusunda sizlerden de olumlu anlamda dönüşler almaktadır. Bu yüzden fikir vermesi açısından en çok satan Taç tencere setlerinin bir kısmı yukarıdaki gibi sıralanabilir. 

Taç Tencere Setleri Avantajları 

Taç tencere setleri pek çok yönden avantajlıdır. Kalitesi, tasarımı ve kullanışlılığı tüketiciye faydalı olması esası çerçevesinde planlanıp ayarlanırken ortaya yüksek standartlı ürünler çıkmaktadır. Bu yüzden de Taç ürünleri sizlerden yoğun ilgi görmektedir.
Taç markası bütün ürünlerini 2 yıl boyunca güvencesi altına almaktadır. Tencere setleri de bu garanti kapsamındadır. Beğenmediğiniz bir ürün olduğunda ya da size ulaşan üründe bir hasar olması halinde iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca Taç marka olarak ödeme konusunda da müşterilerine çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Kredi kartına 12 aya varan taksit imkanı bulunduğu gibi kapıda da kartla veya nakit bir şekilde ödeme yapabilmektesiniz. Kolay ve güvenilir ödeme yöntemleriyle alışverişinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Siz de tencere setleri modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak veya Taç tencere setlerini kullanmak isterseniz sitemiz ve mağazalarımız aracılığıyla söz konusu ürünlere ulaşabilirsiniz.

1 Yorumlar

  1. Çelik tencere mutfakta sıklıkla kendine kullanım alanı bulan bir tencere türüdür. Bu anlamda Taç markası da farklı boyut ve özelliklerde çelik tencereleri bir araya getirerek kullanabileceğiniz setler oluşturmuştur. Sadece çelik tencerelerden oluşan setler olabildiği gibi diğer tencere türleriyle birleştirilmiş daha kapsamlı tencere setleri de bulunmaktadır.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski