Polonya`da Lise Diplomasıyla Üniversite

Polonya`da Ücretsiz Üniversite Okumak
Yurt dışında lise diplomasıyla üniversite okuyabilirsiniz. Kariyer planınızda Polonya`da lise diplomasıyla üniversite okumak varsa hiç düşünmeden Studiewell danışmanlık ile iletişime geçebilirsiniz. Üniversite okumanın ekonomik açıdan çok uygun olduğu, birçok fırsatı değerlendirebileceğiniz Polonya`da rüya gibi 4 dört yıl geçirebilirsiniz.

Polonya`da Ücretsiz Üniversite Okumak
Polonya`da Ücretsiz Üniversite Okumak
İngilizce Üniversite Eğitimi
Birçok kişinin İngilizce öğrenmek için çok büyük harcamalar yaptığı bir dönemde;  üniversite okumak, farklı kültürleri tanımak, yurt dışı tecrübesi edinmek ve dilinizi geliştirmek istemez misiniz? Birçok üniversitenin İngilizce eğitim verdiği Polonya’da eğitim ve yaşam giderleri oldukça ekonomiktir.

İngilizce Üniversite Eğitimi - Studiewell
İngilizce Üniversite Eğitimi - Studiewell
Çok yüksek düzeydeki eğitim kalitesi, birçok farklı ülkeden gelen uluslararası öğrencileri Polonya’da okumaya yönlendirmektedir. Polonya’da konuşulan resmi dil Lehçe olmasına rağmen ülkedeki birçok üniversitede Tıp, Mühendislik, İşletme ve Eczacılık gibi bölümlerde İngilizce eğitim verilmektedir.
Sınavsız Üniversite Okuma İmkanı
Polonya`da lise diplomasıyla üniversite okumak artık çok kolay. Üniversite sınavına gerek kalmadan, Polonya YÖK denkliği olan tıp, hukuk, eczacılık, bilgisayar mühendisliği okumak artık hayal değil. Studiewell eğitim kariyer ve danışmanlık firması sizin için bütün fırsatları araştırdı.

Sınavsız Üniversite Okuma İmkanı
Sınavsız Üniversite Okuma İmkanı
Aynı zamanda barınma konusunda yardımcı olacak ve üniversite eğitimi boyunca oradaki temsilcileri vasıtasıyla hiçbir problem yaşamadan harika vakit geçirmenizi sağlayacak eğitim uzmanlarıyla size danışmanlık hizmeti sunmaya hazırdır. O halde bir telefon uzağınızda olan Studiewell danışmanlık ile iletişime geçerek hemen kariyerinizin ilk adımını atabilirsiniz.
Polonya’da Üniversite Eğitiminin Avantajları
Her şeyden önce yurt dışı tecrübesini kazanmış olarak Türkiye`ye döneceksiniz. En ileri seviyede İngilizce öğrenmiş ve yurt dışı bir üniversiteden mezun olmanın avantajıyla iş başvurularında tercih edilenler arasında öne geçersiniz. Sadece bir dil değil, okul boyunca farklı ülkeleri gezerek çok farklı ülkelerden arkadaşlıklar kurarak onların kültürlerini tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Polonya’da Üniversite Eğitiminin Avantajları
Polonya’da Üniversite Eğitiminin Avantajları
Avantajlarını saymakla bitiremeyeceğimiz Polonya`da lise diplomasıyla üniversite okumak için Studiewell eğitim danışmanlık uzmanlarından rehberlik alabilirsiniz.
Polonya`da Üniversite Yurtları
Bütün öğrencilerin kolaylıkla yer bulabileceği ve üniversite öğrencilerinin büyük çoğunluğunun tercih ettiği üniversite yurtlarında kalabilir, ucuz barınma imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ancak, Varşova dışındaki şehirlerdeki üniversiteler çoğunlukla yurt hizmeti verse de, Varşova üniversitelerinin çoğunun yurtları yoktur ve öğrencileri anlaşmalı oldukları pansiyon/yurt tarzı konaklamalara yönlendirmektedir.

Polonya`da Üniversite Yurtları
Polonya`da Üniversite Yurtları
Yine yurt kontenjanları sınırlı olduğu için erken konaklama başvurusunda bulunmak çok önemlidir. Bu, erken üniversite başvurusunun önemini vurgulamaktadır. Studiewell bu alandaki eksikliği düşünerek Polonya`da üniversite eğitimi almak isteyen üniversite öğrencilerine yurt konusunda kolaylık sağlamaktadır.
Polonya’da Üniversite Eğitimi İçin İletişim
Polonya`da lise diplomasıyla üniversite okumak için ve daha detaylı bilgi almak için Studiewell danışmanlık ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki açık adreste uzmanlarla yüz yüze görüşebilir, kariyer planlamasını birlikte yapabilirsiniz.

Telefon:

0552 817 62 52

0216 349 34 09

Merkez Adresi:

Osmanağa Mah.

Kuşdili Cad.

H. Fazlıoğlu İş Merkezi

No:19 K:3 D:10

Kadıköy, İstanbul

Şube Adresi:

Fulya Mah.

Büyükdere Cad.

No:24 Hukukçular Sitesi

K:1 D:8 Mecidiyeköy

Şişli, İstanbul

ABD Adresi:

228 Hamilton Avenue,

3rd Floor, Palo Alto,

CA 94301, Amerika Birleşik Devletleri

1 Yorumlar

  1. Yine yurt kontenjanları sınırlı olduğu için erken konaklama başvurusunda bulunmak çok önemlidir. Bu, erken üniversite başvurusunun önemini vurgulamaktadır. Studiewell bu alandaki eksikliği düşünerek Polonya`da üniversite eğitimi almak isteyen üniversite öğrencilerine yurt konusunda kolaylık sağlamaktadır.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski