İnternet Hız Testi

İnternet Hız Testinin Anlamı Nedir?

İnternet hız testi bağlı olduğunuz kullanmış olduğunuz internetin gücünü ölçmenizi sağlayan bir terimdir. İnternetiniz ağırlaştığı bağlantı hızı azaldığı taktirde internet testi  yapmak istersiniz. Gerçekleşen test size internetinizin hızını ping değerini ms değerini göstermiş olur.
İnternet Hız Testi Nedir - Telkoturk net
İnternet Hız Testi Nedir - Telkoturk net

İnternet Hız Testleri Doğru mu?

Telkotürk internet hızımızı test ederken nelere dikkat etmeliyim. En doğru teste nereden ulaşabilirim? Testlerin doğru mu? Acaba bilerek yüksek mi gösteriliyor? Diye sorular kafanızda canlanıyor olabilir. Ama yaptığınız testlerin illaki yanılma payı vardır. Şundan emin olabilirsiniz en fazla yanılma payı %1 civarındadır. Siz tam emin olmak istiyorsanız bir çok hız testi sitesinden teyit etmek amaçlı internetinizin bağlantı hızını kontrol edebilirsiniz. İşin en önemli püf noktalarından birisi doğru sağlayıcıdan doğru hizmeti alıp internetinizi test etmektir. Güvenilir bir çok firma acaba testleri doğru sonuçlarla veriyor mu? Yoksa kendi internet hizmeti verdiği hanelere yüksek, kendi internet sağlayıcısı dışında verilen internet hizmetlerini düşük hızda mı gösteriyor. Kafanızda böyle sorular varsa bizi hala tanımamış olabilirsiniz. Telkotürk olarak sizlere en iyi hizmeti verdiğimiz gibi internet hız testinde de sizleri yanıltmıyor olacağız, oluyoruz, olmaya devam edeceğiz. Tek önemli husus hız testi yaparken ethernet yoluyla yapıyor olmanız daha iyi olacaktır. Ethernet ne diye soracak olursanız bir önceki makalelerimizde bunları görebilirsiniz. Ethernet hakkında orada bilgi vermiştik. Kısaca kablolu internet kullanımına ethernet deniyor. Bu makalede bunu söylemem yeterli olacaktır. Telkotürk ayrıcalığından sizde faydalanın.
İnternet Hız Testleri Doğru mu - Telkoturk net
İnternet Hız Testleri Doğru mu - Telkoturk net

İnternetimin Hızını Test Dışında Nasıl Öğrenebilirim?

Sizinde bileceğiniz üzere Telkotürk internet hızını test dışında öğrenmenin yolları vardır. Size tatmin edici bir yanıt verebilmek için yanıtlarım olacaktır. Öncelikli sorumuz; İnternetinizin hızını test dışında öğrenebilir misiniz? Sorumuz bu. Cevabımız ise şu şekilde olacaktır. Hız testi için en basit pratik yöntem Google’a “Telkotürk Hız Testi” yazıp bizim web sitemizden hız testini yapmanız olacaktır. En pratik basit yöntem budur. Bunun dışında 7/24 ulaşabileceğiniz Telkotürk müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Size güvenliğinizle alakalı birkaç soru sorduktan sonra güvenilir bir şekilde hizmet verebilmek için, daha sonrasında hız testinizi bizim müşteri temsilcimizden sorgulatabilirsiniz. Sizlere seve seve yardımcı olmak için çalışıyoruz. Müşteri hizmetlerimiz özenle sizin her türlü sorunlarını çözümlemek için işinin başında. Hizmetimiz karşılığında bir gülümseme alabiliyorsak ne mutlu bize. Geç kalmayın. Bu yazıyı okuyorsan eğer Telkotürk ailesine katılmaya bir adım daha yaklaştın demektir. Geç kalma bize katıl. Ayrıcalıkların farkına sende var. Detaylı bilgi için iletişim numaramızı bırakıyoruz. Bizleri sosyal medyadan da takip etmeyi unutma. Sağlıklı hayatlar, Telkotürk’lü hoş vakitler dileriz. Sağlıcakla kalın.
İnternet Hız Testi Nedir - Telkoturk net
İnternet Hız Testi Nedir - Telkoturk net

Telkotürk İletişim

Telkotürk olarak her türlü soruya cevap vermek ve memnuniyetinizi arttırmak için bize şu kanallardan ulaşabilirsiniz:

Adres: Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No:154/15
Ümraniye/İSTANBUL

Telefon: 0216 295 0 295

1 Yorumlar

  1. İnternet hız testi bağlı olduğunuz kullanmış olduğunuz internetin gücünü ölçmenizi sağlayan bir terimdir. İnternetiniz ağırlaştığı bağlantı hızı azaldığı taktirde internet testi yapmak istersiniz. Gerçekleşen test size internetinizin hızını ping değerini ms değerini göstermiş olur.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski