Evde İnternet

Geniş Bant İnternet Nedir?

Evde internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği, en az 20 Mbps indirme ve 3 Mbps yükleme hızına sahip bir internet bağlantısı anlamına gelmektedir. Ev interneti hizmeti geniş bant internet teknolojisi ile sunulmaktadır. Fiber altyapı üzerinden çok hızlı internet bağlantısı sağlanır.
Evde İnternet - Telkotürk
Evde İnternet - Telkotürk
Telkotürk ile geniş bant internet hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

Tel:

Geniş bant, fiber optik, kablosuz, kablo, DSL ve uydu dahil olmak üzere çok çeşitli teknolojiler aracılığıyla yüksek hızlı internet erişimi sağlar ve Telkotürk ev interneti hizmeti bu anlamda bulunduğunuz bölgedeki altyapı özelliğine göre farklı teknolojiler ile sunulur. ,

Adres:

Şerifali Mah. Turgut Özal Bulv. Quant Plaza No: 154/15 Ümraniye/İstanbul
Kullanıcıların ağırlıklı olarak tercih ettiği geniş bant internet kullanımı gün geçtikçe daha da tercih edilmektedir.
Geniş Bant İnternet Nedir? - Telkotürk
Geniş Bant İnternet Nedir? - Telkotürk

Evde İnternet Kampanyaları

Telkotürk ev interneti kullanıcıları için birçok paket hazırlamıştır. Sürekli olarak yapılan kampanyalar ve güncellenen fiyatlarla tam bir bütçe dostu internet kullandıran Telkotürk, kısa sürede internet sağlayıcısı servisler arasında farkını hissettirdi. 


Rakip firmalarla aynı büyüklükteki paketleri yarı fiyatına hizmete sunmaktadır.
Evde İnternet Kampanyaları - Telkotürk
Evde İnternet Kampanyaları - Telkotürk

Telkotürk Evde İnternet İletişim

Aşağıda yazılı açık adresimizde bizi ziyaret edebilirsiniz. Kullanacağınız internet hakkında konunun uzmanlarından bilgi alabilirsiniz. Telkotürk müşteri hizmetlerine 24 saat boyunca ulaşabilir, varsa şikayetlerinizi ilgili birimlere aktarabilirsiniz.

1 Yorumlar

  1. Kullanıcıların ağırlıklı olarak tercih ettiği geniş bant internet kullanımı gün geçtikçe daha da tercih edilmektedir.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski