Deri Temizleme ve Bakım - Shop Deri Klinik

Deri Temizleme ve Bakım
Deri temizleme ile ilgili sıkça karşılaşılan şikayetlerden biri de Raw Jean olan, yıkanmamış kot pantolonların deri yüzeyini boyaması sorunudur. Bir diğeri ise deri üstünde oluşan tükenmez kalem lekeleri ve mürekkep izi sebebiyle oluşan deri kirlenmeleridir. Derideki tükenmez kalem lekeleri, kot boyası, kontrast lekeler ve benzeri izler sevilen deri ürünlerin kullanılmasını engelleyebilmektedir.
Deri Temizleme ve Bakım - Shop Deri Klinik
Deri Temizleme ve Bakım - Shop Deri Klinik
Yapılan hatalı üretimlerde kullanılan tutkal ve/veya yapıştırıcılar, zamanla deri üstüne/yüzeyine çıkması özellikle açık renkli derilerde sarımsı iz, kirlilik oluşması ile karşılaşan problemler arasındadır. Deri üzerinde oluşan, dağılan yapışkan lekeleri siyah küf gibi kirler deri içine girer. Deri içine temas eden bu ve buna benzer lekeler de genel temizleyiciler sonuç vermez. Deri, boyanarak üstü kapatılmaya çalışıldığında ise lekeler bir süre sonra tekrardan görülmeye başlar.
Deri Bakımının Önemi
Deri bakımı doğru ürün veya uzman bir ekip tarafından yapıldığında deri ürünlerinizin ilk günkü gibi görünmesini sağlar. Kullanımınıza göre 3 veya 6 ayda 1 kez yapılacak işlemler görünüşü ve bozulmaması açısından deri yüzeyini korur. Deri bakımı ve korumasıyla alakalı ürünü almadan önce deri tipi ve işlentisi hakkında tam ve doğru bilgi sahibi olmalısınız. Shop Deri Klinik uzman ekibi, uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle taleplerinizi dinler, problemlerinize çözüm geliştirir.
Deri Bakımı Nasıl yapılır?
Shop Deri Klinik olarak sunduğumuz The Leather Specialist Bakım ve Koruma ürünlerinin uygulanmasında özellikle dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibidir;

Bakım ve koruma işlemine başlanmadan önce deri tamamen tavsiye edildiği şekilde temizlenmeli ve kendi halinde kurumuş olmalıdır,

Bakım ve koruma ürünlerimiz deri yüzeyine değil uygulama süngerlerimize dökerek kullanılmalıdır,

Ürünlerimizin hepsi konsantre ürünlerdir, ince katlar halinde uygulanmalıdır,

Deri Kalkanı Mat yada Deri Kalkanı Parlak yüzey koruması oluşturan ürünlerimiz kurutulabilirler,

Deri Koruyucu, Fil Derisi Koruyucusu, Yaşlı Deri yumuşatıcı gibi yağ içeren ürünler kendi halinde kurumalıdır,

Lütfen unutmayın; düzenli ve doğru ürünlerle yapılan temizlik ve bakım, sevdiğiniz ürünlerin uzun yıllar kullanılması konusunda büyük yardımcı olacaktır.
Shop Deri Klinik Deri Temizleme Ürünleri
Shop Deri Klinik ürünlerinin birkaç tanesinin bilgisini vermek istiyoruz.

TLS, Taze Deri Boya Seti; Hafif Temizleyici 200ml, Tamir 150ml ve Kalkanı 150ml Seti
Set; 3 adet Sünger,150ml TLS Taze Deri-Deri Boyası 200ml Köpük Yapım Şişesinde TLS Hafif Deri Temizleyici, 150ml TLS Mat Deri Kalkanı içermektedir. Seti satın aldıktan sonra, size uygun rengi hazırlayabilmemiz için sökülebilen bir renk referansını kargo ile bize göndermeniz gerekmektedir. Renk referansı sipariş numaranız ile birlikte bize ulaştıktan sonra gerekli deri rengi hazırlanarak anlaşmalı kargo firmasıyla adresinize göndereceğiz.
TLS, Taze Deri Boya Seti; Hafif Temizleyici 200ml, Tamir 150ml ve Bakım 150ml Seti
Set; 3 adet Sünger, 150ml TLS Taze Deri-Deri Boyası, 200ml Köpük Yapım Şişesinde TLS Hafif Deri Temizleyici, 150ml TLS Deri Koruyucu içermektedir. Seti satın aldıktan sonra, size uygun rengi hazırlayabilmemiz için sökülebilen bir renk referansını kargo ile bize göndermeniz gerekmektedir. Renk referansı sipariş numaranız ile birlikte bize ulaştıktan sonra gerekli deri rengi hazırlanarak anlaşmalı kargo firmasıyla adresinize göndereceğiz.
TLS, Taze Deri Boya Seti; Güçlü Temizleyici 200ml, Tamir 150ml ve Bakım 150ml Seti
Set; 3 adet Sünger,150ml TLS Taze Deri-Deri Boyası 200ml Köpük Yapım Şişesinde TLS Güçlü Deri Temizleyici, 150ml TLS Mat Deri Koruyucu içermektedir. Seti satın aldıktan sonra, size uygun rengi hazırlayabilmemiz için sökülebilen bir renk referansını kargo ile bize göndermeniz gerekmektedir. Renk referansı sipariş numaranız ile birlikte bize ulaştıktan sonra gerekli deri rengi hazırlanarak anlaşmalı kargo firmasıyla adresinize göndereceğiz.
Shop Deri Klinik
Deri restorasyonu denince akla gelen ilk firmalardan biri olarak düzenli temizlik ve bakım uygulamaları yapılabilmesi için ürünler sunar. Ürünler kullanıcılar ve profesyoneller tarafından kullanılır. Firma pandemi koşullarını başarıyla atlatmış ve 2021 senesinde yurt dışı iş ortakları ile başarılı anlaşmalara imza atmıştır. Aracınız için en doğru ürünü bulmak istiyorsanız Shop Deri Klinik internet sitesini hemen ziyaret edebilirsiniz. PH dengeli seramik koruyuculu oto şampuan önerisi denildiğinde akla ilk gelen Shop Deri Klinik firması gelir. Shop Deri Klinik firmasının internet sitesini ziyaret ederek, ihtiyacınız olan ürünü en hızlı şekilde bulabilir ve online olarak sipariş edebilirsiniz.
Shop Deri Klinik Firmasını Tanıyalım
Oto şampuanı için en doğru adres olan Shop Deri Klinik yalnızca ürün satışı değil, aynı zamanda müşterilerine ürünler hakkında bilgilendirme ve teknik destek de sunar. PH dengeli seramik koruyuculu oto şampuan önerisi için yurt içinde ve yurt dışında müşteri odaklı çözümler sunar. Firma kendi ürünlerini formüle ettikten sonra daha çok gelişim imkanı bularak sektörde özgürleşmiştir. Ar-Ge ekibi alanında uzman olan çalışanlardan oluşur. Müşteriler ve firmalar ile görüşme sağlandığında ilk olarak nasıl bir ürüne ihtiyaçları olduğu görüşüldükten sonra tam aradıkları gibi bir ürün elde etmeleri sağlanır. Teknik destek ve eğitimler ile kendisini sürekli yenileyen bir firmadır. PH dengeli seramik koruyuculu oto şampuan önerisi arıyorsanız
Shop Deri Klinik Firmasını Tanıyalım
Shop Deri Klinik Firmasını Tanıyalım
Deri Klinik ile işin uzmanlarından bilgi alabilir ve her zaman kullanacağınız bir ürün satın almış olursunuz. Ar-Ge ekibinin başarısı ve uzun senelerin deneyimi ile piyasanın beklentilerini karşılayacak bir ürün ortaya çıkmıştır. Ürünler daha fazla korumayı nasıl sağlar ve uygun fiyata kaliteli ürüne nasıl ulaşılır konusunda çalışmalar yaparak müşteri odaklı planlamalar gerçekleştirir. Online internet sitesinden her ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Shop Deri Klinik İletişim
Ph dengeli seramik koruyuculu oto şampuan önerisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, Shop Deri Klinik ile iletişime geçebilirsiniz. Shop Deri Klinik mağazasını ziyaret ederek almak istediğiniz ürünleri yerinde inceleyebilir, satış danışmanlarından diğer ürünlerle ilgili de bilgi alabilirsiniz.
0541 355 60 18
 0(212) 863 33 43
Adnan Kahveci Mahallesi,
Büyükdere Caddesi, No:25,
Dükkan:23, 34528
Beylikdüzü/İstanbul
Deri Temizleme ve Bakım
Etiketler: Deri Temizleme, Deri Bakımı, Deri Onarımı, Shop Deri Klinik,
Eko Analiz Solhan HaberEkip Analiz Magazin Analiz

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski