Otomobil Boya Koruma Su İtici Ürünler

Parlaklığı Koruma Ürünü
Kıymetli ve çok sevdiğimiz otomobillerimizin parlaklığını ve yüzeyini korumak, kirlenmesini geciktirmek ve su itişini sürekli kılmak için farklı ürünlerimiz bulunmaktadır. Seramik, boya koruması veya wax uygulanmış otomobil yüzeylerinde parlaklığı korumak, kirlenmeyi geciktirmek ve su iticiliği sağlamak için her yıkamada kullanabileceğiniz ürünümüz dkchemie Wet Coat’tur.

Otomobil Boya Koruma Su İtici Ürünler
Otomobil Boya Koruma Su İtici Ürünler
Wet Coat yıkanmış, temizlenmiş ve durulanmış olan ıslak araç yüzeyine 1:30 sulandırılarak sprey şişeler ile püskürtülerek uygulanır. Uygulandığı an hidrofobi başlar ve aracın parlaklığı korunur. Su itişini destekleyen Wet Coat, uygun havlularla tamponlayarak yüzeyi kurutma imkanı tanır, kurulama işlemini kolaylaştırır ve böylelikle kurutma sırasında sıkça karşılaştığımız bez çizikleri engellenmiş olur. Her yıkama ile uygulanabilecek olan Wet Coat aracın daha geç kirlenmesini ve kirlerin yapışmamasına yardımcı olur. Tekrarlanan uygulamalar ile parlaklık, su iticiliği ve geç kirlenme etkisi artar.


Kullanım yoğunluğu ve şekline göre 6-12 ayda bir yapılabilecek boya koruma ve su itici uygulama için ürünümüz, dkchemie Pure Glaze profesyoneller ve araç sahipleri tarafından uygulanabilir. Pure Glaze, formülasyonundaki yüksek karnauba, dolgu ve içeriğindeki diğer bileşenler ile ince bez çiziklerini gideren, yüksek parlaklık kazandıran, rengi derinleştiren, kolay ve zahmetsizce uygulanabilen bir boya koruma ürünüdür. dkchemie CS yada dkchemie PW ile yıkanmış, dkchemie Ferroff ile demir tozundan arındırılmış olan yüzeye el, orbital yada rotary makineler ve yumuşak süngerler yardımıyla uygulanabilir.  Uygulama öncesi kil temizliği de yapılırsa sonuç çok daha başarılı olacaktır.

El ile yapılacak olan uygulamalarda dkchemie Pure Glaze, sürüldükten sonra yüzeyde kurumasına müsaade etmeden yumuşak bir bez ile alınmalıdır.


Makine uygulamalarında ise; uygun büyüklükteki alana düşük devirde dağıtılan dkchemie Pure Glaze sonrasında yüzey orta devirlerde parlatılmalı ve yüzeyde kurumasına müsaade edilmeden yumuşak bezler ile alınmalıdır. Yapılacak ikinci kat yüzey parlaklığını ve korumasını fark edilir biçimde arttıracaktır.dkchemie Pure Glaze uygulanan araçlarınızı dkchemie CS cilalı şampuan ile yıkamanızı ve ile dkchemie Wet Coat ile korumaya devam etmenizi öneririz.
Shop Deri Klinik firması 2011 senesinden itibaren temizlik sektöründe hizmet vermektedir. Deri restorasyonu başta olmak üzere temizlik sektöründe lider firmalardan biridir. Yerli ve yurt dışı iş ortakları ile özel formüller kullanarak kendi üretimini yapar.https://www.shopderiklinik.com/

Profesyoneller, kullanıcılar ve iş ortakları için çözüm odaklı çalışan firma eğitimli ve uzman bir kadroya sahiptir. Özel üretim ürünler olduğu için yalnızca alışveriş yapmaz aynı zamanda ürün hakkında bilgi de elde edersiniz. Otomobil boya koruma su itici ürünler ve aracınız için satın alabileceğiniz diğer temizlik ürünleri için internet sitesine giriş yapmanız yeterlidir.

Pandemi sürecini başarıyla atlatan firma yine 2021 senesinde temizlik ürünleri için yurt dışı temsilcilikleri ile de anlaşma yapmıştır.

Shop Deri Klinik Firmasını Tanıyalım
Her müşteriye özel hizmet sunan Shop Deri Klinik temizlik ürünleri konusunda özel üretim ile beğenileri toplamıştır. Satın almak istediğiniz ürünle ilgili bilgilendirme için internet sitesine bakabilir ya da direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Satış sonrası teknik destek hizmeti de alabileceğiniz firma müşterilerin ilk olarak nasıl bir ürüne ihtiyacı olduğunu dinler. Otomobil boya koruma su itici ürünler için ihtiyacınız varsa üründen ne beklediğinizi temsilci ile görüşerek bildirebilirsiniz. Daha sonra sizin için en doğru ve uygun bütçeli ürünü bulmanıza yardımcı olurlar.

Araç temizliği oldukça önemli bir husus olduğu için muhakkak orijinal ve kaliteli ürünler kullanmak gerekir. Temizlik ürünü yalnızca temizleme aşamasında değil temizlik sonrası koruma için de doğru performansı sergilemelidir.

Shop Deri Klinik Ekibi
Shop Deri Klinik bünyesinde uzman ve eğitimli çalışanlar ile profesyonel hizmet sunar. Çalışanlar ilk olarak 3 günlük bir eğitime tabi tutulur. Eğitim sırasında ilk olarak ürünlerin hakkında detaylı bilgi içeren videolar izlenir.

Video izledikten sonra uygulamalı olarak tek tek ürün tanıtımları gerçekleştirilir. Otomobil boya koruma su itici ürünleri için iletişime geçtiğinizde sorduğunuz her soruya anında cevap alabilirsiniz. Eğitim sürecini başarıyla tamamlayan çalışanlar hem yurt içinde hem de yurt dışında iş ortakları ile çalışmaya başlarlar.

Temizlik ürünleri dendiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Shop Deri Klinik kaliteli ürün ve uygun fiyat planlaması ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Yeni çıkan ürünler için bilgi almak isterseniz de iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitesi her zaman güncellenerek sektördeki son yenilikler müşterilere tanıtılır.

Shop Deri Klinik İletişim
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Shop Deri Klinik internet sitesi üzerinden her ürüne dair detaylı bilgi sunar. Fakat müşteri yalnızca internetten bilgi edinmek istemiyorsa iletişim numaralarından ulaşım sağlayabilir. Otomobil boya koruma su itici ürünleri ve her ürün için ihtiyacınız olan her bilgiyi alabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Alanında uzman olan personel müşteriler ile tek tek ilgilenerek sizin için en doğru ürünü bulmanızı sağlar. İş ortaklarına uygun fiyat seçenekleri sunan firma internet sitesinde olmayan ürünler için arayanlara da istedikleri her bilgiyi verir.

Ürünleri satın almadan önce yerinde inceleme yapmak isterseniz de hafta içi her zaman firmayı ziyaret ederek direkt yerinden alışveriş yapabilirsiniz.

0541 355 60 18

0(212) 863 33 43 

Adnan Kahveci Mahallesi,
Büyükdere Caddesi, No:25,
Dükkan:23, 34528
Beylikdüzü/İstanbul
Otomobil Boya Koruma Su İtici Ürünler

https://www.shopderiklinik.com/blog/icerik/seramik-koruyuculu-oto-sampuan

Etiketler: Shop Deri Klinik, Otomobil Boya Koruma, Su İtici Ürünler,
Eko Analiz Solhan HaberEkip Analiz Magazin Analiz

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski